cca 1898 Berlin, Brandenburg, Bautzen, Leipzig (Berlin, Drezda és Lipcse környéke), katonai térkép, 1 : 750.000, K.u.k. Militärgeograpisches Institut, hajtva, apró szakadással, 51x44 cm
cca 1880-1900 Ung. Altenburg Zone 14. Col. XVI. / Mosonmagyaróvár és környéke, osztrák katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágott, 51x38 cm
cca 1920-1930 A Duna szakaszai, 5 db német vízisport-térkép, 1-6 sz. (a 4. hiányzik), 1 : 75.000 - 1 : 100.000, Sportverlag Dieck & Co. Stuttgart, hajtva, kisebb szakadásokkal, 59x20 cm és 108x20 cm között