cca 1900-1910 Vegyes térkép tétel, 2 db, Güns (Kőszeg) és Steinamanger (Szombathely) és környékének térképei, vászonra kasírozva, az egyiken akasztóval, az egyik foltos. 38x52 cm és 62x44 cm
1941 Magyarország politikai térképe, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, rajta a visszatért területekkel, ceruzás bejelölésekkel, szakadt, 28x43 cm + 1910-1920 és Magyarország a honfoglalás korában és Magyarország I. Mátyás Király halálakor, hajtottak, az egyik gyűrött, szakadt, 23x30 cm közötti méretben
cca 1840 Wattignies térképe. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Paszpartuban. 20x26 cm / Map of Wattignies, engraving, in passepartout