Pozsonyi Lajos (1932-2010) egykori labdarúgó, válogatott jégkorongozó, fotóriporter személyes anyagai hagyatékából: klubjától, az FTC-től kapott elismerések, köztük egy kupa, emlékérmek és plakettek, igazolványok, okmányok, fényképek és negatívok, névjegykártyák, stb.
Kacziány Ödön (1852-1933) festőművész "A művészélet kulisszái mögül" kezdetű kézirata, rajta saját kezű soraival, de saját kezű aláírása nélkül, 1 beírt oldal.
Siposs Antal (1839-1923) zongoraművész autográf levele Gerlóczy Károlynak Budapest főpolgármesterének halálára, felesége részére. Siposs zeneakadémiája levélpapírján és borítékkal.
Dr. Csekey Sándor: A magyar ref. egyház története. I. rész. A reformáció kora (1517-1604). Kiadta: A Budapesti Ref. Theológia Kurzustára, 108 p. Gépelt jegyzet, félvászon-kötésben, sérült, nagyrészt szétvált fűzéssel.
Max Fourny (1904-1991) francia kiadó aláírt levele, Reményi Gyenes Istvánnak borítékkal / Autograph signature of Max Fourny French publisher, art collector and former motor racing driver.
Régi vászonborítású füzet, benne ceruza- és tusrajzok (szecessziós motívumok, történelmi személyek, címerek, stb.), jelzés nélkül, a borító kissé sérült, foltos