Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2559072
14500
415
Music, Musical notes, Instruments
Földes László 'Hobo': Rolling Stones könyv. Bp.,1982,Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. 2452096
14501
415
Fekete Kálmán: Blues Expedíció Chicagóban. Blues 3. Pécs, 2001, Kódex. 399 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 2578684
14502
415
1993 Mini 25 év, jubileumi koncert jegy, Budapest Sportcsarnok, számozott 2602733
14503
415
cca 1920 Bús magyarok imádsága, Révfy Géza hat irredenta dala, jó állapotban, 8p 2603309
14504
415
1928 Kádár Lajos első nótáskönyve, sérült borítóval 2273744
14505
415
2 db kotta: Brahms, Walzer, Opus 39, Edition Peters, 19p. kiadói papírkötés + DóFelix Mendelssohn Bartholdy's Sämmtliche Werke. Lieder ohne Worte für pianoforte solo. 145p. Félvászon kötéssel, kijáró és foltos lapokkal. 2173247
14506
415
600
4 db régi kotta, közte hiányos, erősen sérült - Psilander bohóc dala, Túl a nagy Krivánon, Molnár Mihály dalai, Nem tudom mi az oka 2173240
14507
415
600
5 db régi kotta, közte hiányos, erősen sérült - Ősszel arra ébredünk, Egy egész elsőrangú tánc, Ez lesz idén a sláger, stb. 2173205
14508
415
600
1918 Komjáti Károly: Kóristalány, operett 3 felvonásban, kiadja: Rózsavölgyi és Társa, kopottas állapotban, 19p 2173172
14509
415
600
Vegyes kotta tétel: Studienwerke - Albert Biehl, 4 db, széteső állapotban 2173143
14510
415
600
Vegyes hiányos kotta tétel: Egy tuti Pudakészi bürger vagyok én..., Hódító női szem!, Babám ha szeretsz, Őszi szomorú világ, Hol vagy óh szép szerelem, Megvert engem..., viseltes állapotban 2173151
14511
415
600
Vegyes hiányos kotta tétel: Zur Erholung - Album beliebter Vortragsstücke; Burgmüller: Etüden; Leichte progressive Etüden; A hetedhangzatok előgyakorlatai, 20 könnyű és dallamos technikai tanulmány, stb., széteső állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft