Franciaország 1800. "A marengói csata emlékére, Bonaparte Napóleon portréjával" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: H. Auguste (50mm) T:2 France 1800. "In memory of the Battle of Marengo, with a portrait of Napoleon Bonaparte" kétoldalas Br emlékérem. Sign: H. Auguste. "BONAPARTE PREMIER CONSUL DE LA REP. FRANÇE - BATAILLE DE MARENGO 25 ET 26 PRAIRIAL AN 8. / LE PREMIER CONSUL COMMANDANT L'ARMÉE DE R...
Franciaország 1844. "Liszt Ferenc koncert 1844 Párizs" kétoldalas Br emlékérem, jelzett utánveret "BOVY" szignó "HR" jelzéssel kiegészítve. Szign.: A. Bovy (30,5mm) T:1 France 1844. "Franz Liszt / 1844 Paris - The Italian Theatre Concert" double-sided Br medallion, hallmarked restrike with "BOVY" signature and with "HR" mark. Sign: A. Bovy (30,5mm) C:UNC
Franciaország 1970. "V. Lenin centenárium 1870-1970" peremen jelzett Br emlékérem. Szign.: A. Bloc (68mm) T:1- France 1870. "V. Lenin Centenary 1870-1970" Br commemorative medallion hallmarked on the edge. Sign.: A. Bloc (68mm) C:AU
Franciaország 2009. "Monnaie de Paris" "Napóleon sírja" Cu turista zseton (34mm) + DN "Sárkányölő Szent György" kétoldalas Cu emlékérem füllel (23mm) T:2 patina, kis ph France 2009. "Monnaie de Paris" "Tomb of Napoleon" Cu tourist token (34mm) + ND "St George" two-sided Cu commemorative medallion with ear (23mm) C:XF patina, small edge error
Izrael 1986. "Az Izraeli Filharmonikus Zenekar 50. évfordulója 1936-1986" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "10916", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Jubileee of the Israel Philharmonic Orchestra 1936-1986" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "10916" in plastic case (59mm) C:UNC patina
Mongólia 2006. "A Mongol Birodalom nagy kánjai 1206-1368" sárgaréz emlékérem sorozat eredeti tokban (5xklf) T:1 Mongolia 2006. "Great Khans of the Mongol Empire 1206-1368" brass commemorative coins in original case (5xdiff) C:UNC
Nagy-Britannia ~2010. "Peterborough - Cathedral City" műanyag plakett fa talapzaton, hátoldalán akasztóval (150x178mm) T:1 United Kingdom ~2010. "Peterborough - Cathedral City" plastic plaque attached to a wooden base with a hanger on the back (150x178mm) C:UNC