Ausztria ~1877. "Wilhelm von Tegetthoff altengernagy Helgolandban való bátor küzdelméért, valamint dicsőséges győzelméért Vis-nél, mely halhatatlan hírnevet és tengeri hatalmat szerzett Ausztriának" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Josef Tautenhayn (1837-1911) (62mm) T:2,2- patina, ph, karc, ü. Austria ~1877. "For the courageous battle of Vice-Admiral Wilhelm von Tegetthoff in Helgoland and for hi...
Franciaország 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" ezüstpatinázott fém plakett, kétoldalt bőrborítású, mágneses fém talpon, rajta rátétes lapkán gravírozott felirat "OFFERT PAR LE GÉNÉRAL D'ARMÉE JEAN LAGARDE CHEF D'ETAT-MAJOR DE L'ARMÉE DE TERRE", az alulsó bőrborításon "DRAGO" gyártói jelzéssel (79x79mm) T:1- / France 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" silve...
Német Harmadik Birodalom 1938. Anschluss emlékmedál adományozói tokja, gyártói jelzéssel, külső borító újrakötve T:restaurált German Third Reich 1938. Award case for the Anschluss Commemorative Medal with maker's mark, outer part rebound C:restored
Olaszország 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" kétoldalas bronz emlékérem, "SJ (Stefano Johnson)" gyártói jelzéssel. Szign.: Albino Dal Castagn? (49mm) T:1-,2 több kis ph. Italy 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" double-sided bronze commemorative medallion with "SJ (Stefano Johnson)" maker's mark. Sign.: Albino Dal Castagn? (49mm) C:AU,XF multiple small edge errors
Szovjetunió 1983. "Szevasztopol alapításának 200. évfordulója" kétoldalas, hadihajót ábrázoló bronzozott Al emlékérem (3xklf) T:1- Soviet Union 1983. "200th anniversary of Sevastopol's foundation" double-sided, bronzed Al commemorative medal depicting a warship (3xdiff) C:AU