Fischer & Mieg, Pirkenhammer csésze alátét, kézzel festett porcelán, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Fischer-Mieg-Pirkenhammer-csesze-alatet-kezzel-festett-porcelan-jelzett-1900-korul-d1~II2603287
2603287
11491
415
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,31 EUR , 5,71 USD
Leírás: Fischer & Mieg, Pirkenhammer csésze alátét, kézzel festett porcelán, jelzett, 1900 körül, d:15cm, kopásnyomokkal
: karap_norbert