Herendi szőlőmintás cukortartó fedő nélkül!!!, jelzett, kopott, d:8,5c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-szolomintas-cukortarto-fedo-nelkul-jelzett-kopott-d8-5cm~II2597976
2597976
11303
415
Leírás: Herendi szőlőmintás cukortartó fedő nélkül!!!, jelzett, kopott, d:8,5cm
: karap_norbert