Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán tányér, matricás, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-Jurcsak-Laszlo-altal-tervezett-porcelan-tanyer-matricas-jelzett-apro-kopasn~II2597712
2597712
11419
415
Leírás: Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
: karap_norbert