10596.
416. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 000 Ft
6 db rézkarc, többségében jelzett. Remsey Iván: Téli Duna, Tuka László: Falurészlet, Vári Vojtovits Zoltán: Erdei tisztás, Jelzés nélkül: Esztergomi bazilika, stb. Részben körbevágva, helyenként kissé foltos. 10x13 és 24x19 cm közötti méretben.