10653.
416. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Portré. Olaj, vászon, sérült, 21x16,5 cm / oil on canvas, damaged