Halász-Hradil Elemér (1873-1948), 2 db mű: Nő és férfi portréja. Olaj, vászon. Férfi portré jelezve jobbra lent, női portré jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 74x60 cm