Reich Károly (1922-1988): Goethe: A kedves közelléte II. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. Paszpartun számozott: 10/10 és Reich Károly hagyaték felirattal. Üvegezett fa keretben, 21×32 cm