Szeift Béla (1944-2012): Dísztyúk, 2008. Akvarell, papír, jelzett, hát... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szeift-Bela-1944-2012-Disztyuk-2008-Akvarell-papir-jelzett-hatoldalan-feliratozott-La~II2612917
2612917
10323
416
15000
Leírás: Szeift Béla (1944-2012): Dísztyúk, 2008. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott. Lap bal széle kissé sérült. 38,5x35 cm
: karap_norbert