2 000 Ft
August Stefan Kronstein (1850-1921): Nemzetközi művészeti kiállítás Bécsben, a kiállítás épülete (Internationale Kunstausstellung in Wien: Das Ausstellungs-Gebäude). Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Kisé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21,5×31,5 cm