Gruss vom Kaisermanöver 1897 / 1897-es Császári hadgyakorlatok reprint emléklapja, Ferenc József / In memory of the royal maneuvers and the presence of his Majesty the Emperor Franz Joseph I of Austria - MODERN
A Légoltalmi Liga mindenkit felszólít a közös munkára! Légoltalmi Liga propagandalapja és saját kiadása / Hungarian air defence propaganda s: Hollós Endre (EK)
Két osztrák-magyar határőr a középső Drina átúszása után és erős ellenséges tüzelés közepette használhatatlanná teszi a szerb parton lévő telefonvezetéket. Az "Interessante Blatt" csataképei / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, border guards render the telephone line on the Serbian coast unusable. Wiener Rotophot Nr. 9.
Kecskés Gyula őrvezető sérült harckocsijából kiugorva, kézigránátokkal tartóztatta fel a rájuktört ellenséget és élete árán mentette meg századparancsnokát / WWII Hungarian military art postcard s: Haranghy (EK)
1916 Verbandplatz bei 31. Inf. Div. San. Anstalt am 5. Aug. 1916. in Lukawiec (Galizien) / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, first aid station in Lukawiec (Galicia), injured soldier on stretcher, medics. photo