17274.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
6 000 Ft
[Milne, Alan Alexander] A. A. Milne: Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernes H. Shepard képeivel. Bp., [1957], Kossuth (Athenaeum-ny.), 123 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül jó állapotban.