16562.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
3 000 Ft
7,96 EUR, 8,57 USD
Wren, Percival Christopher: Kék Csillag-trilógia, 3 kötet: A kék csillag; A sivatag titka, Az ideál csókja. Ford.: Dr. Mikes Lajos, Kortsmárossy Tibor. Hampel József rajzaival. Bp., [1929], Palladis Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az egyik kötet kissé sérült gerinccel.