17068.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
44 000 Ft
Bertuch, F(riedrich) J(ustin): Természethistóriai képeskönyv az ifjúság hasznára és gyönyörködtetésére. Új kiadás, deák és magyar leírással megbővítve, némelly buzgó hazafiaknak munkájok által. Tizedik darab. Bécs, 1809, Pichler Antal. 49 képtáblával (színezett rézmetszetek). Latin, magyar, német és francia nyelven. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott, sérült borítóval, foltos lapokkal, néhány lapon szakadással, hiánnyal, tulajdonosi névbejegyzésekkel, egy képtábla hiányzik.