Halász Zoltán: Romvárosok a sivatagban. Stein Aurél Belső-Ázsiai utazá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000005/Halasz-Zoltan-Romvarosok-a-sivatagban-Stein-Aurel-Belso-Azsiai-utazasai-Bp-1966-Mora-~II2612010
2612010
15172
416
Books: Travelling, Local History
Leírás: Halász Zoltán: Romvárosok a sivatagban. Stein Aurél Belső-Ázsiai utazásai. Bp., 1966, Móra. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
: nagy_andras