Orosz Károly: A nyírvidéki-rétközi kisvasút. A Nyírvidéki Kisvasút története és lehetőségei az EU-ba tagolódó magyar vasúthálózaton és a hazai idegenforgalomban- Kisvasút történeti és idegenforgalmi könyvek. Nyíregyháza, 2003., Grafit-ny. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1973 Maschinen aus der USSR 1973. 4. 31. Moskau, 1973,Energomachexport. Német nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal. Benne a budapesti metróról szóló cikkel, fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
Magyar Vasutasok Albuma. 1930. Szerk.: Vass István. Bp., 1930, Magyar Vasutasok Albuma-vállalat (Hauptmann-ny.), 316+2+4 p. Második kiadás. Számos szövegközi fekete-fehér fotóval, könyvdíszekkel, korabeli reklámokkal. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Benne Rákosi Jenő, Tormay Cecile, Szederkényi Anna, Györkössy Endre és mások írásai...
Der Eisenbau. Ausgenommen Vorarbeiten, Unterbau und Tunnelbau. Handbuch der Ingenieurwissenschaften V. Siebente Abteilung: Schmalspurbahnen. Beatbeitet von Alfred Birk. Herausgegeben F. Loewe und H. Zimmermann. Mit einer Tafel, 145 Abbildungen im Text und vollständigem Sachverzeichnis. Leipzig, 1902, Wilhelm Engelmann, VIII+163 p. +1 t. Korabeli álbordás félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos l...