Mária két éjszakája. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Szilágyi Szabó Eszter, Uray Tivadar, Csortos Gyula, Latabár Kálmán és mások szereplésével. Rendező: Balogh Béla. Győry jelzéssel a litográfián. Palatinus Film Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp. Sérülésekkel, hiányokkal, hajtásnyomokkal, helyenként foltos. 94,5×31 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper,...
Szerelem és vérpad (The Private Lives of Elizabeth and Essex). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Bette Davis, Errol Flynn, Olivia De Havilland és mások szereplésével. Rendező: Kertész Mihály (Michael Curtiz). Kenyeres jelzéssel a litográfián. Warner Brothers, First National. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, helyenként foltos. 95×30,5 cm /...
S.O.S Sahara. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Charles Vanel, Jean Pierre Aumont, Martha Labarr és mások szereplésével. Litográfia, papír. Unitas lito, Bp. Kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94×31,5 cm / Vintage Hungarian poster of the French-German movie, lithograph on paper, with small damages, partially spotty.
1935 Le Chauffeur de Madame. Gyöngy Pál - Békeffi Ernő operettjének nagy méretű francia plakátja. Litográfia. Hajtva / Operetta large litho poster. 63x86 cm