1905 Bölcsészkari leckekönyv Eötvör Lóránd, Négyessy László, Beöthy, R... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Alairas~500020/1905-Bolcseszkari-leckekonyv-Eotvor-Lorand-Negyessy-Laszlo-Beothy-Rados-es-masok-alC3~II2621642
2621642
13022
416
Autographs
Leírás: 1905 Bölcsészkari leckekönyv Eötvör Lóránd, Négyessy László, Beöthy, Rados és mások aláírásával sérült vászonkötésben
: ra