Bieder stílusú, intarziás fadoboz, kopott, 26x18x11cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Bieder-stilusu-intarzias-fadoboz-kopott-26x18x11cm~II2619351
2619351
11987
416
Flea Market
Leírás: Bieder stílusú, intarziás fadoboz, kopott, 26x18x11cm
: nagy_andras