4 000 Ft
1919-1931 Michailovits György huszár fÅ‘hadnagy, a cs. és kir. 10. huszárezred volt tisztje részére kiállÃtott 2 db igazolvány (lakásigény Bp.-re való felhelyezés okán, személyi tudósÃtvány) + Bánszki Tamás (1892-1971) róla festett portréja. Akvarell, papÃr, jelzett, hátoldalán feliratozva, 24,5x16,5 cm