1948. "Dányi Gyuláné - A londoni olympiai sikerek emlékére - M.O.T.E.SZ. 1948. VIII.12-13. - Szegő Dezső, Dr. Verebélyi Ferenc miniszteri biztosok" egyoldalas fém emlékérem márvány alapzaton (140x90mm) T:2- folt, a márvány több helyen sérült, firkált