Haas & Czjzek és másik cseh porcelán sültes tálak. Matricás, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Haas-Czjzek-es-masik-cseh-porcelan-sultes-talak-Matricas-jelzett-kis-kopassal-35-37-cm~II2621840
2621840
11397
416
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 7,96 EUR , 8,57 USD
Leírás: Haas & Czjzek és másik cseh porcelán sültes tálak. Matricás, jelzett, kis kopással 35-37 cm
: nagy_andras