Neuwien sültestál, mázalatti kékkel festett porcelán, kopott, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Neuwien-sultestal-mazalatti-kekkel-festett-porcelan-kopott-jelzett-Becs-1857-35x27-5cm~II2612530
2612530
11481
416
Leírás: Neuwien sültestál, mázalatti kékkel festett porcelán, kopott, jelzett, Bécs, 1857. 35x27,5cm