Jelzés nélkül: Őzikék. Tempera, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 3... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2/Jelzes-nelkul-Ozikek-Tempera-papir-Uvegezett-serult-fakeretben-32x44-5-cm~II2625204
2625204
10696
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Őzikék. Tempera, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 32x44,5 cm
: pk