10393.
417. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Szvoboda Károly jelzéssel: Bíboros és a festő. Olaj, vászon. Dublírozott, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 75×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.