Vincze László (1934-2020): Abrakoló ló, 1970-es évek. Akvarell, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Vincze-Laszlo-1934-2020-Abrakolo-lo-1970-es-evek-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-fak~II2625762
2625762
10363
417
Leírás: Vincze László (1934-2020): Abrakoló ló, 1970-es évek. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×40 cm
: pk