17441.
417. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 000 Ft
Vörösmarty Mihály összes költÅ‘i művei I-II. kötet. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp.,é.n., Franklint, 1 t.+734;751+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borÃtóval.