Pálfai János: Korszerű módszerek a labdarúgó-edzésben. Testnevelési Tudományos Tanács 2. Bp.,1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3100 példányban.
Tabák Endre : A zöld gyepen... - játékvezetők és labdarúgók könyve. Bp, 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kovács Tibor rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben, foltos, kopott borítóval.
Papp Győző: Azok a legendás nyolcvanas évek. Emlékkönyv a Rába ETO aranycsapatáról. Győr, 1997., Győr Megyei Jogú Város Sportigazgatósága. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói papírkötés, foltos.
A golf szabályai és az amatőr státusz szabályai 2004-2007. Jóváhagyva az R&A Rules Limited és az Egyesült Államok Golf Szövetsége részéről. H.n., 2003, Magyar Golf Szövetség, 218 p. Kiadói papírkötés.
Társadalmi edző, oktatóképző tanfolyamok anyaga. Bp., 1951, Sport Lap- és Könyvkiadó, 123 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a kötéstől részben elvált borítóval, helyenként ceruzás aláhúzásokkal.