Zeitschrift des Vereines Deutscher Ingenieure. Redakteure (szerk.): Dr. Ing. Th. Peters, Direktor des Vereines, und D. Meyer. Band 52. 1908. Erstes Halbjahr. Berlin, 1908, Selbstverlag des Vereines, 1060 p. (A Német Mérnökök Szövetségének folyóirata, 1908. évi első fél évfolyam, egybekötve). Rengeteg szövegközi, fekete-fehér illusztrációval, illetve kihajtható táblával (műszaki rajzok, keresztmets...
Sevin Henrik: Faekétől a Hofherr-gépig. A Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth Magyar Gépgyári Művek Részvénytársaság története. 1842-1869-1944. Bp., 1944, Révai, 1 t. + 272 p. Egyetlen kiadás. Számos fekete-fehér illusztrációval. A borító Gönczi-Gebhardt Tibor munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Ternai Zoltán: Korszerű gépkocsiszerkezetek. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 328 p. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
The air traveller's handbook. The complete guide to air travel, airplanes and airport. Szerk.:Helen Varley. New York, (1978), Fireside Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.
Sportkocsik. Híres Autómárkák sorozat. Nyíregyháza, é.n., Nagykönyv Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.