15008.
417. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Ford.: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 (címkép) t.+8+214+2 p.+16 t.+1 (kihajtható nagyméretű térkép) t.; 4+270+2 p. +16 t. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képanyaggal, és egy oldalszámozáson belüli térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, a kihajtható térképen szakadással.