15004.
417. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Schütz, J(oseph) B(aptist): Allgemeine Erdkunde für denkende und gebildete Leser, oder Beschreibung aller Länder der fünf Welttheile, ... Fünfter Band. Wien, 1808, Anton Doll, 286 p.+3 (rézmetszet.) Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, 1 metszet hiányzik.