8 000 Ft
15
Borsodi László: Őszi napsütésben. Képek, alakok a magyar vadászéletből. + Bonsels, Waldemar: Tündérvilág. (Himmelsvolk). Mese a virágokról, az állatokról és a Jóistenről. Ford.: Juhász Andor. Külföldi Regényírók. [Egy kötetben]. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 185+(3) p. + 188+(4) p. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.