2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Wagner, Hermann: Entdeckungsreisen im Wald und auf der heide. Leipzig, 1903, Otto Spamer, 1 t. (szÃnes litográfia) + VIII+200+(4) p. + 3 t. ElsÅ‘ kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, valamint 4 szÃnes képtáblával illusztrált. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült, foltos borÃtóval, néhány kissé foltos lappal, intézményi bélyegzÅ‘vel.