Jus Canonicum Universum: Clara Methodo Ivxta Titulos Qvinqve Librorvm Decretalium In Quaestiones ... Viduae, 1702. Sumptibus Joannis Jacobi Remy, Korabeli kopott egészbőr kötésben, utolsó kb 60 lap szélén, szöveget nem érintő egérrágás nyom, lapok kissé foltosak.
Mednyánszky Ferenc Ignác László (1679-1733) erdélyi fölszentelt püspök. aki kinevezését nem fogadta el, saját kezű névbejegyzésével.
A szeretet és hála koszorúja, mellyel a magyar ciszterci rend főpapjának, méltóságos és főtisztelendő Vajda Ödön úrnak (...) áldozati kelyhét övezi aranymiséje magasztos ünnepén. 1858-1908. Zirc, 1908, (Stephaneum-ny., Bp.), 10 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos állapotban.
[Spirago, Franz (1862-1942)] Spirago Ferenc: Katholikus katekizmus felnőttek számára. II. rész: Erkölcstan. Ford.: Adjutus Secundus. Szatmár, 1898., "Pázmány-Sajtó"-ny., 381+(3) p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lapon kissé sérült lapszélekkel.
Goffiné. Instructions Catholiques pour la sanctification des dimanches et fetes. [...] Traduit sur l'édition allemande du R. P. Florentini. Besancon, 1855, Litographie de J. Jacquin, 1 t. + IX+914 p. Imakönyv francia nyelven. Dekoratív, dombornyomott, rézveretes, kapcsos egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, az utolsó 5 lap szélén javítással.
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története. Bp., 1948., Magyar Írás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
Bougaud Emil: A kereszténység és korunk I. köt. Fordították Szentannai (Spett) Gyula és Dobos Lajos. Kiadja: Négy pécsegyházmegyei pap. Pécs, 1912, Dunántúl Nyomda Rt. Negyedik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Waigand József: A pápák a hithirdetés szolgálatában XVI. Gergelytől XI. Piusig. Bp., 1938., "Unio Cleri Pro Missionibus". Kiadói papírkötés, a borítón "Tiszteletpéldány" bejegyzéssel.