10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
A szeretet és hála koszorúja, mellyel a magyar ciszterci rend főpapjának, méltóságos és főtisztelendő Vajda Ödön úrnak (...) áldozati kelyhét övezi aranymiséje magasztos ünnepén. 1858-1908. Zirc, 1908, (Stephaneum-ny., Bp.), 10 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos állapotban.