5 000 Ft
Goffiné. Instructions Catholiques pour la sanctification des dimanches et fetes. [...] Traduit sur l'édition allemande du R. P. Florentini. Besancon, 1855, Litographie de J. Jacquin, 1 t. + IX+914 p. Imakönyv francia nyelven. Dekoratív, dombornyomott, rézveretes, kapcsos egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, az utolsó 5 lap szélén javítással.