3 000 Ft
[Spirago, Franz (1862-1942)] Spirago Ferenc: Katholikus katekizmus felnőttek számára. II. rész: Erkölcstan. Ford.: Adjutus Secundus. Szatmár, 1898., "Pázmány-Sajtó"-ny., 381+(3) p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lapon kissé sérült lapszélekkel.