Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1969. "X. Miskolci Filmfesztivál 1969" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (111mm) T:2 Hungary 1969. "10th Film Festival of Miskolc 1969" two-sided Br commemorative medal in original case. Sign.: Gyula Kiss Kovács (111mm) C:XF
Kósa István (1953-) DN "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója 1920-1944 / 140 éve született a megcsonkított és kifosztott ország újjászervezője" Ag emlékérem, díszdobozban, tanúsítvánnyal (123,66g/0.999/64mm) T:1,1- (eredetileg PP) patina
Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879 Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-