11608.
417. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Jelzés nélkül: Szűz Mária. Francia emlék, talapzatán N de D áttört motívum. Notre de Dame. Patinázott fém. Kopott patinával és aranyozással, Párizs, 1900 körül, m: 25,5 cm