Herendi petrezselyem mintás, leveles tálka, kézzel festett, jelzett, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-petrezselyem-mintas-leveles-talka-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-15-x-8-cm~II2623413
2623413
11217
417
Leírás: Herendi petrezselyem mintás, leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 15 x 8 cm
: nagy_andras