Zsolnay Kecskemét város címerével díszített tálka kézzel festett jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Zsolnay-Kecskemet-varos-cimerevel-diszitett-talka-kezzel-festett-jelzett-kopott-8-cm~II2625599
2625599
11278
417
Leírás: Zsolnay Kecskemét város címerével díszített tálka kézzel festett jelzett kopott 8 cm
: karap_norbert