Pöstyénfürdői emlék, régi látképpel díszített üveg levélnehezék (XX. s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~7/Postyenfurdoi-emlek-regi-latkeppel-diszitett-uveg-levelnehezek-XX-sz-elso-fele-a~II2623607
2623607
11512
417
Glass-objects
Leírás: Pöstyénfürdői emlék, régi látképpel díszített üveg levélnehezék (XX. sz. első fele), apró csorbával, kopásnyomokkal, d: 8 cm
: nagy_andras