44 000 Ft
Járitz Józsa (1893-1986): Stonehenge, 1930-as évek. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: László Károly (Carl Laszlo, 1923-2013) műgyűjtő, könyvkiadó gyűjteményéből. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 30,5x36 cm