1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Lunczer Anikó (1942-): Réti müge. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (23/100), lap alja kissé foltos, üvegezett fakeretben, 44×16,5 cm