15 000 Ft
38,86 EUR, 42,86 USD
Ruszkay György (1924-1998), kétoldalas mű: Vízparti táj és hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 33,5×48,5 és 35x50 cm